Pradžia Forumai Bendri ir kiti apskaitos klausimai Išlaidų kompensavimas paslaugų teikėjui

Rodoma 1 atsakymo gija
 • Autorius
  Įrašai
  • #617
   ergr
   Dalyvis

   Klientas sudarė sutartį su paslaugų teikėju, ir sutartyje numatė, kad bus kompensuojamos kuro sąnaudos, kurias vykdytojas patirs, siekdamas suteikti paslaugas. Planuoja, išduoti įmonės kuro kortelę, tada kai gaus kuro sąskaitą ten jau automatiškai bus įtrauktos ir to paslaugų teikėjo pirktas kuras. Ar toks variantas galimas? Ar geriau sakyti klientui, kad tos kortelės neduotų, tegul paslaugų teikėjas pats mokasi už kurą ir savo išrašytoje sąskaitoje įtraukia patirtas kuro sąnaudas?

  • #620
   love
   Dalyvis

   Jei kuras yra būtinas paslaugos teikėjui atliekant jo teikiamas paslaugas, tuomet kuro išlaidos turėtų būti traktuojamos kaip jo išlaidos ir turėtų įsitraukti į savo paslaugos kainą.

   Yra rizikos, kad VMI tai galėtų traktuoti kaip darbo santykius (įtariu kad paslaugos teikėjas Fizinis asmuo), jei kompensuotumėte kurą duodami įmonės kuro kortelę.

   Kompensacija galėtų būti tuo atveju, jei paslaugos užsakovas apmokėtų jūsų išlaidas ir prašytų pervesti pinigus jam už apmokėtas sąskaitas, kurios nesusijusios su jo teikiamom paslaugom.

Rodoma 1 atsakymo gija
 • Prisijunkite, jei norite atsakyti į šią temą.